Jak wybrać kolczyki, aby ukształtować twarz

Mówimy o sztuce wyboru odpowiedniego pierścionka dla Ciebie, a także o tym, jak wybrać kolczyki, aby ukształtować twarz. W dzisiejszej biżuterii jest tak wiele możliwości i może być bardzo przytłaczająca.

Co powiesz na dopasowanie złotych kolczyków do granatowej spódnicy lub różowych butów? Jeśli jest jedna rzecz, którą powinieneś wiedzieć, jest to, że istnieje wiele różnych kolorów do wyboru. Chociaż czerń jest zasadniczo neutralna, a biel jest ogólnie męski, można znaleźć bardzo piękne kolczyki z perłami, z których wiele jest w różnych kolorach.

Jak więc zdecydować, od czego zacząć poszukiwania idealnej pary kolczyków do kształtowania twarzy? Chodzi o znalezienie odpowiedniego koloru, a także stylu, który uzupełni Twoją twarz i pomoże Ci poczuć się świetnie i jednocześnie świetnie wyglądać. W końcu chcesz, aby twoje kolczyki były czymś, co tylko poprawi twój wygląd i nie odwróci uwagi od najlepszego wyglądu.

Szukanie odpowiedniej pary kolczyków może wydawać się dużo pracy, ale tak naprawdę nie jest takie trudne. Jeśli jesteś początkującym, najważniejsze jest, aby trzymać się tego, z czym czujesz się komfortowo, i łatwiej jest sobie z tym nawykć, gdy czujesz się dobrze w noszeniu kolczyków.

Powinieneś rozważyć użycie średnich lub dużych kolczyków, jeśli jesteś krótszy i szczupły. Jeśli masz pełną głowę i grube brwi, możesz wybrać większe kolczyki, szczególnie jeśli musisz wybierać między długim a krótkim krojem.

Dla kogoś z długą szyją perłowy kolczyk z długą szyją byłby idealny. Jak więc znaleźć idealną parę dla swojego kształtu twarzy?

Pierwszą rzeczą, którą chcesz wziąć pod uwagę, jest kształt uszu. Ogólnie owalne, gruszkowe i trójkątne kształty są dopuszczalne dla przeciętnego ucha.

Chcesz również wziąć pod uwagę materiały użyte do zaprojektowania kolczyków. Pearl jest popularnym wyborem, ale istnieje wiele innych opcji, które mogą być odpowiednie dla Ciebie.

Po znalezieniu idealnego koloru i designu nadszedł czas, aby pomyśleć o rozmiarze kolczyków, których będziesz potrzebować. Jeśli masz grube brwi, być może będziesz musiał wybrać większe kolczyki, ale jeśli masz pełną głowę włosów i grube brwi, prawdopodobnie nie musisz martwić się o rozmiar.

Ale jeśli musisz dopasować się do swojego naturalnego kształtu, zawsze pamiętaj, że większa para kolczyków zaakcentuje twoje rysy twarzy lepiej niż mniejsza para. Dlatego wiele kobiet wybiera pełną głowę i grube brwi.

Po znalezieniu idealnej pary kolczyków do kształtowania twarzy pamiętaj, że powinieneś je nosić codziennie. Jak zauważą twoi przyjaciele i rodzina, będziesz wyglądać i czuć się o wiele lepiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *