5 pomysłów na spędzanie czasu aktywnych tej jesieni

Tej jesieni jest pięć pomysłów na aktywne spędzanie czasu w tym roku, które mogą wyprowadzić całą rodzinę na wypoczynek na świeżym powietrzu. Te zabawne zajęcia na świeżym powietrzu obejmują:

Degustacja wina w winnicy: Jeśli lubisz próbować nowych i interesujących smaków z winnicy, idź i spróbuj nowych win z okolicznych winnic tej jesieni. To wspaniały sposób na zabawne nowe wina do domu. Istnieje wiele sklepów z winami, które pozwolą ci skosztować swoich nowych win w kieliszku.

Mushroom Fest: Zamiast utknąć w pomieszczeniu lub na trawniku z hot dogiem, dlaczego nie zmoczyć stóp na słońcu i zabawnych potraw tej jesieni? Tej jesieni baw się dobrze w kuchni, przygotowując nowe przepisy. Jeśli masz naprawdę kreatywne soki, możesz wybrać się na wycieczkę na zewnątrz. Po całym dniu spędzonym na słońcu uśmiechniesz się bardziej, niż myślałeś, że to możliwe.

Zrób ogród: każde gospodarstwo domowe ma ukryte podwórko. Miesiące zimowe mogą być zimne i samotne, ale dla tych, którzy lubią ogrodnictwo, jest to idealny sposób na spędzenie czasu na świeżym powietrzu i na słońcu. Nie zdziw się, jeśli zaczniesz mieć na tym punkcie obsesję.

Spaceruj z psem: Spójrzmy prawdzie w oczy, jeśli masz psa, są one dużą częścią twojego życia. Czasami mogą być twoim najlepszym przyjacielem, ale mogą też sprawiać kłopoty. I zawsze są chwile, kiedy trzeba je odebrać z hodowli. Dlatego spacer z psem to świetny sposób na wyjście na zewnątrz i cieszenie się świeżym powietrzem i słońcem. Z przyjemnością uciekniesz od dokuczliwych problemów, które często są częścią posiadania psa. Fish Fry: Może to zabrzmieć dziwnie, ale każda rodzina ma coś w rodzaju smażenia ryb co najmniej raz w roku. Wszystkim podoba się myśl o gotowaniu i jedzeniu owoców morza, a w zależności od pory roku możesz nawet cieszyć się aromatem smażenia ryb na grillu. Istnieje wiele różnych rodzajów narybku, które są planowane na wszystkie pory roku, więc baw się dobrze i odkrywaj tę jesień.

Zoo na podwórku: Podobnie jak zoo na podwórku, jest to zabawny pomysł, aby stworzyć miejsce, w którym można zatrzymać się na chwilę i cieszyć się świeżym powietrzem i słońcem. Możesz ustawić go na tylnym pokładzie lub na patio. Jako motywu do zoo możesz użyć starego drzewa lub dużych skał.

Po prostu wyjdź i ciesz się świeżym powietrzem. Spotkaj przyjaciół i zagraj w gry lub po prostu usiądź i ciesz się świeżym powietrzem i słońcem. Zawsze fajnie jest wyjść i poznać nowych ludzi w tym mieście.

Znajdź kilka ciekawych zajęć tej jesieni. To świetna pora roku, aby wyjść na zewnątrz i spędzić trochę czasu na zabawie na świeżym powietrzu. Wykorzystaj ten czas i poszukaj wspaniałych nowych rzeczy, które pozwolą Ci zrobić tę jesień.

Dołącz do lokalnego wydarzenia lub grupy aktywności. Grupy te łączą ludzi, aby robić fajne rzeczy i bawić się na świeżym powietrzu. Grupy te mogą zbliżyć znajomych i rodzinę do wspólnej zabawy, aby cieszyć się świeżym powietrzem i słońcem.

Jest wiele różnych miejsc, w których możesz wyjść poza tę jesień. Jeśli planujesz wycieczkę do swojej okolicy tej jesieni, sugeruję udanie się do którejkolwiek z wyżej wymienionych lokalizacji. Tej jesieni w całym kraju są nowe, fajne zajęcia i nie chcesz ich przegapić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *