Przewodnik po prezentach z okazji Dnia Matki

Moja mama należy do grupy kobiet, które noszą torebkę jaskółki od ponad 30 lat. Torebka jaskółki może być nieoczekiwanym prezentem, a odbiorca nie ma pojęcia. Torby zostały zaprojektowane w 1940 roku przez Karen MacKay, założycielkę Eau Claire, Wisconsin. Zainspirowała ją wiktoriańska suknia wieczorowa, którą zauważyła, że ​​jej matka będzie nosić ją w bardziej eleganckich latach.

Matka Karen miała piękny strój wieczorowy we wzór jaskółki. Torebka jest nieco niespodzianką i zawiera wszystkie elementy, które trzeba ubrać na imprezę lub spotkanie towarzyskie. Torebki są teraz oferowane we wszystkich wzorach, od jedwabnej bluzki po piękny kwiatowy wzór.

Karen MacKay miała dwa cele, kiedy projektowała torebkę. Po pierwsze, aby pokazać kobietom, że można nosić coś więcej niż torebkę, a po drugie, aby dać im prosty i niepowtarzalny sposób na podkreślenie kobiecej mody. Uznano wówczas, że noszenie torebki we wzór jaskółki jest dość odważne. Ludzie nie używaliby toreb do niczego innego niż trzymania szminki.

Kiedy MacKay była młodą kobietą, nie miała wielu opcji, jeśli chodzi o strój wieczorowy. Chciała mieć pewność, że torebka, którą nosi, zrobi coś więcej niż tylko utrzymanie suchych ubrań. Plan MacKay polegał na pozostawieniu torebki w samochodzie w drodze na bal lub kolację, a ona miała ją, gdyby naprawdę tego potrzebowała. Torebka była przystępna cenowo, ale dobrze przemyślana i wymagała wiele staranności i przemyślenia w jej projekcie. W ciągu ostatnich kilku lat torebka z jaskółkami przeszła rewolucję, ponieważ projektanci przyjęli ten pomysł i uciekli z nim.

Chociaż nowa torebka jaskółki może nie wyglądać tak samo jak torebka MacKay, obie torby mają wiele wspólnych cech. Oba są wykonane z różnych materiałów i mają podobne zastosowanie do wytłaczania i pikowania. Jeśli nie masz pewności, która torebka jest dla Ciebie odpowiednia, możesz być mile zaskoczony opcjami dostępnymi online.

Żyjemy w społeczeństwie, w którym ważnym elementem kobiecej garderoby nie jest sama torebka, ale wygląd, który wnosi na spotkanie. Podczas gdy torebki są coraz bardziej dostępne dla młodszych kobiet, nadal istnieje duży wybór jaskółek dla wszystkich. W rzeczywistości można kupić torebki na praktycznie każdą okazję: studniówki, wesela, przyjęcia urodzinowe, przyjęcia urodzinowe, bar micwy, ukończenia szkoły, okazje świąteczne itp.

Jeśli pójdziesz do sklepu i przejrzysz regały pod kątem jakości i ceny, znajdziesz świetne oferty na torebkę. Spójrz na opcje i sprawdź, które będą najbardziej odpowiadały Twojemu stylowi i budżetowi. Możesz znaleźć torebkę jaskółki na każdą okazję.

Szycie może być zabawne i interesujące. Jest to również niedrogie. Istnieje wiele sklepów z haftami online i offline, które oferują szeroki wybór kolorów i wzorów do wyboru.

Możesz dopasować wzór do swojej sukienki, a następnie wybrać kolor taki jak czerwony, fioletowy, niebieski lub inny dowolny kolor. Następnie możesz wybrać wzór, taki jak paski, kwiatowy, skręcony lub otwarty. Nie zapomnij dodać haftu, jeśli chcesz dodać trochę stylu. Torebka jaskółki z łatwością doda subtelności Twojemu strojowi.

Niektóre sklepy internetowe oferują nawet rabaty dla sprzedawców i klientów, którzy rejestrują się, aby otrzymywać kupony na przyszłe zakupy. Istnieje wiele stylów do wyboru, które zaspokoją każdy gust. Nawet jeśli nie robisz zakupów przez Internet, w Twojej okolicy są sklepy z torebką dla jaskółek w twoim przedziale cenowym.

Tak więc, na Dzień Matki, zdobądź to ładne sprzęgło do trzymania kart i nie zapomnij torebki jaskółki! To idealny prezent dla twojej mamy i odpowiedni dla niej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *